Sponsorzy Programu Stypendialnego

MaGMa 2016 – wyniki konkursów dla Gimnazjalistów i LO

Konkurs MaGMa w bieżącym roku obejmował podobnie jak w roku ubiegłym dwa konkursy: indywidualny dla ubiegłorocznych uczestników II edycji Maratonu MaGMa (aktualnie uczniów naszego liceum) oraz drużynowy – dla gimnazjalistów.

KONKURS  INDYWIDUALNY  DLA  LICEALISTÓW

Finał konkursu odbył się 1.03.2016 r. – licealiści mieli do rozwiązania cztery zadania „z treścią”,
a wyniki ogłoszono podczas rozpoczęcia Maratonu 3.03.2016 r.

I miejsce – Radosław Bułas, uczeń kl. Ib LO, absolwent PG Nr 2 w Lubaczowie

II miejsceAleksandra Kłos, uczennica kl. Ia LO, absolwentka PG w Dachnowie

III miejsceDawid Mazurkiewicz, uczeń kl. Ia LO, absolwent PG Nr 2 w Lubaczowie
KONKURS  DRUŻYNOWY  DLA  GIMNAZJALISTÓW

3 marca 2016 r. odbyła się III edycja Maratonu Matematycznego Gimnazjalistów MaGMa, matematyczną rywalizację podjęło 13 drużyn.

Podobnie jak w poprzednich edycjach Maratonu, uczestnicy konkursu drużynowego mieli do rozwiązania zadania w kilku kategoriach. Czteroosobowe zespoły pracowały przez około 5 godzin. Podczas krótkich przerw gimnazjaliści mieli też czas na rozmowy i skorzystanie z poczęstunku, podczas gdy nauczyciele matematyki z liceum i gimnazjów oceniali ich zakodowane prace.

W godzinach popołudniowych ogłoszono wyniki konkursu:

I miejsce – drużyna Gimnazjum Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim
w składzie: Magdalena Brzozowska, Karol Szyprowski, Michał Wolski, Anita Wybranowska
opiekun: p. Beata Nadwodnik

II  miejsce – drużyna Publicznego Gimnazjum nr 2 w Lubaczowie
w składzie: Joanna Bryk, Kamil Guzek, Anna Sopel, Kevin Wawrzyn
opiekun: p. Anna Jabłońska

III  miejsce – drużyna Publicznego Gimnazjum w Oleszycach
w składzie: Patryk Borowiec, Urszula Butyńska, Tomasz Joniec, Marcelina Presz
opiekun: p. Danuta Mulińska
                                                                                            Gratulujemy!!!

W przygotowania tegorocznej edycji MaGMy włączyło się Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji,
a głównymi sponsorami były mFundacja oraz Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.
Pozostali sponsorzy i partnerzy to: E-kropek, Delikatesy Centrum, Delikatesy Piotruś Pan, Pizzeria Ola, Piekarnia Słoneczko, Domus, Wydawnictwo Szkolne Omega.
Na laureatów czekały atrakcyjne nagrody: tablety, kamery sportowe, PowerBanki, karty pamięci, kalkulatory, i książki naukowe.

Link do galerii zdjęć

Comments are closed.