Sponsorzy Programu Stypendialnego

Rusza kolejna edycja Programu Stypendialnego

Szanowni Państwo

Przed nami kolejna edycja Programu Stypendialnego organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działające przy Liceum Ogólnokształcącym
im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie. W tym roku szkolnym planujemy przyznać minimum 6 stypendiów, każde w wysokości 1500,00 złotych.

Nasze działania objęte są Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Lubaczowskiego Pan Józefa Michalika.

W tym roku Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, który jest głównym sponsorem Programu Stypendialnego, chce przede wszystkim przyznać trzy stypendia dla uczniów o szczególnych zdolnościach matematyczno – ekonomicznych.
Jeżeli w danej edycji nie zgłoszą się uczniowie o takich zdolnościach, to środki Banku zostaną przeznaczone dla pozostałych wnioskodawców. Środki na kolejne stypendia pochodzą z wpłat od innych Darczyńców.

Na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.stowarzyszenie.lo-lubaczow.pl znajdują się dokumenty do pobrania: regulamin, wniosek, plan rozwoju
i oświadczenie. Dokumenty należy złożyć do 9 października 2015 roku.
Uroczysta Gala Programu Stypendialnego odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie,
20 października 2015 roku o godzinie 11.00.

W razie pytań prosimy o kontakt z Panem Markiem Chmielem
tel. 515370479, adres e-mail: marekchm@poczta.fm.

Zapraszamy do udziału

Comments are closed.