Sponsorzy Programu Stypendialnego

Zapraszamy do składania wniosków w VI Edycji Programu Stypendialnego

Szanowni Państwo

  Przed nami kolejna edycja Programu Stypendialnego organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie.

  Nasze działania objęte są Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Lubaczowskiego Pana Józefa Michalika.

  W tym roku Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, który jest głównym sponsorem Programu Stypendialnego, chce przede wszystkim przyznać cztery stypendia dla uczniów o szczególnych zdolnościach matematyczno – ekonomicznych. Jeżeli w danej edycji nie zgłoszą się uczniowie o takich zdolnościach, to środki Banku zostaną przeznaczone dla pozostałych wnioskodawców. Środki na kolejne stypendia pochodzą z wpłat od innych Darczyńców.

  Dodatkowo, po raz kolejny, planujemy przyznać stypendium dla ucznia uzdolnionego sportowo oraz dla ucznia o zdolnościach artystycznych (szczegółowe informacje w Regulaminie Programu Stypendialnego).

  Na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.stowarzyszenie.lo-lubaczow.pl znajdują się dokumenty do pobrania: regulamin, wniosek, plan rozwoju i oświadczenie. Dokumenty można składać od 23.10.2017 do 27.10.2017, w godzinach  10.00 – 14.00 w pokoju administracji w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie.

  Uroczysta Gala Programu Stypendialnego odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie, 7 listopada 2017 roku o godzinie 11.00.

  W razie pytań prosimy o kontakt z Panem Markiem Chmielem – tel.515 370 479, adres e-mail:  marekchm@poczta.fm.

1. Regulamin

2.Stypendium artystyczne – wniosek, plan rozwoju, oświadczenie opiekuna artystycznego, oświadczenie.

3. Stypendium naukowe – wniosek, plan rozwoju, oświadczenie

4. Stypendium sportowe – wniosek, plan rozwoju, oświadczenie trenera, oświadczenie.

 

Comments are closed.